Ibrahim Maalouf

5 Aralık 1980 doğumlu başarılı bestekar, aranjör ve trompet sanatçısı Ibrahim Maalouf, Lübnan iç savaşı sırasında ailesiyle birlikte Paris'e taşınmış ve trompet çalmaya 7 yaşında başlamıştır. Babası Nassim Maalouf'un icat ettiği dört pistonlu, Arap makamlarını çalmaya imkan veren trompet ile jazz müziğin ruhuna oryantal tatlar katan besteler üretmiştir. 2010 yılında Victoires du Jazz yarışmasında yılın enstrümantal keşfi ödülünün yanı sıra 2014 yılında Fransız Müzik Ödülleri jürisi tarafından en iyi dünya müziği sanatçısı ödülüne layık görülmüştür.

Doğduğu şehir olan Beyrut ile aynı adı taşıyan bestesi büyük ilgi görmektedir. Sanatçı aynı zamanda yazar Amin Maalouf'un yeğenidir. Enstrümantal bir evrende doğu ve batı sentezini en güzel şekilde icra eden bu sanatçıyı canlı izlemek isteyenler için Ibrahim Maalouf biletleri StubHub'te hizmetinizde. Yüz bini aşkın müziksever ve organizatörün buluşmasına imkan veren StubHub, Ibrahim Maalouf biletleri ile sizleri en kolay ve hızlı yoldan buluşturuyor. Muhteşem besteler eşliğinde dünyanın iki kutbunu birleştiren bu performansı kaçırmak istemiyorsanız hemen StubHub üzerinden biletinizi alın.


Nerede

  • Tümü
  • Fransa
  • İsviçre
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Yaklaşan uluslararası etkinlikler

Stade Pierre Mauroy, Villeneuve d'Ascq, Fransa
121,95 USD itibaren 434,35 TL 2 bilet kaldı
121,95 USD itibaren 2 bilet kaldı
Biletleri gör
Esplanade du Lac, Aix Les Bains, Fransa
JAMIROQUAI, PHOENIX, STING, JUSTICE, JULIEN DORÉ, PONE, ARCHIVE, DIE ANTWOORD, AIRBOURNE, IBRAHIM MAALOUF, THE LUMINEERS, KUNGS, KERY JAMES, LEE FIELDS, PETIT BISCUIT, LP, VIANNEY...
Henüz mevcut değil
Henüz mevcut değil
Auditorium Stravinski, Montreux, İsviçre
243,91 USD itibaren 868,75 TL 10 bilet kaldı
243,91 USD itibaren 10 bilet kaldı
Biletleri gör
Esplanade du Lac, Aix Les Bains, Fransa
STING, ARCHIVE, IBRAHIM MAALOUF, VIANNEY, LEE FIELDS & THE EXPRESSIONS...
Henüz mevcut değil
Henüz mevcut değil
Arena de Nimes, Nimes, Fransa
Henüz mevcut değil
Henüz mevcut değil
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.