Goran Bregovic

Yaşayan en önemli bestecilerden biri olarak kabul edilen sanatçı Goran Bregovic konser biletleri StubHub'te! Saraybosna doğumlu besteci, gitarist, şarkıcı Goran Bregoviç harika ezgilerini dünyanın beğenisine sunmaya devam ediyor. 

Müzik hayatına 1978 yılında başlayan sanatçı kendini ve müziğini dünyada milyonlarca müzikseverin yanı sıra eleştirmenlere de kabul ettirmeyi başardı. Bregovic Balkan ezgilerinin yanında çingene, kilise, Müslüman, Yahudi, Ortodoks, Hristiyan... tüm ezgileri ustalıkla harmanlamadaki başarısıyla kendine hayran bırakıyor. Yaptığı film müzikleriyle filmden çok müziğinin konuşmasını sağlayan sanatçı, Türkiye'de İzmir, İstanbul, Bursa, Diyarbakır, Ankara gibi şehirlerde verdiği konserlerle hayranlarından tam puan almıştı. Sen de Goran Bregoviç biletini şimdi al tadına doyulmaz konserleri kaçırma.

Goran Bregovic'in Sezen Aksu, Candan Erçetin gibi Türk müziğinin güçlü isimleriyle verdiği konserleri tüm müzikseverler tarafından büyük ilgi toplamıştı. Balkan insanının o neşeli karakterini müziğine harika bir şekilde yansıtan Bregovic konserlerinde yalnızca sesi veya çaldığı enstrümanlarıyla değil aynı zamanda neşeli tavırları ve bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle de dinleyenleri büyülüyor.

White Cat Black Cat, Underground gibi filmlerin müziğini yapan sanatçı Can Dündar'ın yazıp yönettiği Mustafa adlı belgeselin müziklerini de bestelemişti. Bijelo Dugme’nin melodileriyle kulakların müziğe doysun istiyorsan Bregovic konserlerini asla kaçırma! 2017 yılında İstanbul’da da büyük bir konser verecek olan müzisyenin biletlerini kaçırmamak için acele et, Goran Bregovic konser biletini StubHub garantisiyle hemen satın al!


Nerede

  • Tümü
  • Macaristan
  • Polonya
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Yaklaşan uluslararası etkinlikler

Obudai Donauinsel, Budapest, Macaristan
MACKLEMORE & RYAN LEWIS - RITA ORA - CLEAN BANDIT - BAD RELIGION - ANNE MARIE - CRYSTAL FIGHTERS - THE STRYPES - DARIO ROSSI - JAMIE WILSON - LIMBO - MACHINE DE CIRQUE and more artists!
Henüz mevcut değil
Henüz mevcut değil
Wytwórnia Klub, Lodz, Polonya
69,96 USD itibaren 244,75 TL 22 bilet kaldı
69,96 USD itibaren 22 bilet kaldı
Biletleri gör
Gdynia Arena, Gdynia, Polonya
55,97 USD itibaren 195,80 TL 24 bilet kaldı
55,97 USD itibaren 24 bilet kaldı
Biletleri gör
Azoty Arena, Szczecin, Polonya
50,37 USD itibaren 176,22 TL 24 bilet kaldı
50,37 USD itibaren 24 bilet kaldı
Biletleri gör
Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznan, Polonya
61,56 USD itibaren 215,38 TL 24 bilet kaldı
61,56 USD itibaren 24 bilet kaldı
Biletleri gör
Hala Orbita, Wroclaw, Polonya
61,56 USD itibaren 215,38 TL 24 bilet kaldı
61,56 USD itibaren 24 bilet kaldı
Biletleri gör
Hala Wisły Kraków, Cracow, Polonya
61,56 USD itibaren 215,38 TL 24 bilet kaldı
61,56 USD itibaren 24 bilet kaldı
Biletleri gör
Progresja Music Zone, Warsaw, Polonya
Henüz mevcut değil
Henüz mevcut değil
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.