Volkswagen Arena, İstanbul, Türkiye

Goran Bregovic & Bijelo Dugme İstanbul

Beklenen an geldi çattı! Ülkemizde birçok hayranı bulunan Goran Bregovic, yeniden Türkiye’deki hayranlarıyla buluşmak için İstanbul’a geliyor.  Goran Bregovic & Bijelo Dugme İstanbul biletini almak düşündüğünden çok daha kolay; bu yıldız ismin gözler önüne sereceği unutulmaz etkinlik yalnızca bir tık uzaklığında. 

Beyaz Düğme anlamına gelen Bijelo Dugme isimli Yugoslav rock müzik grubu ile birlikte bir konsere hazırlanan Goran Bregovic, neşeli Balkan ezgileriyle sevenlerini yine mest etmeye hazırlanıyor. Alen Islamovic, Mladen “Tifa” Vojicic, Dragan “Didi” Jankelic, Laza Ristovski, Milic Vukasinovic, Zoran Redzic, Vlado Pravdic, Zeljko Bebek gibi isimlerden oluşan Bijelo Dugme, Goran Bregovic ile buluşup, Volkswagen Arena’ya geliyor. 25 Şubat Cumartesi günü gerçekleşecek olan bu konserdeki yerini sen de kesinlikle almalısın. Goran Bregovic İstanbul biletlerin StubHub üzerinde seni bekliyor.


Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

StubHub, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.