Stadio L. Ferraris, Genova, İtalya

Önemli bilgi: Eğer aldığın biletler "TESSERA DEL TIFOSO: NECESSARIA" ("Taraftar Kartı: GEREKLİ") uyarısını bildiriyorsa, ilgili İtalyan taraftar kartını çıkarmalısın. Daha fazla bilgi için: İtalyan futbolu.

Bilgi
Data e ora da confermare
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Genoa diğer etkinlikleri

  • Stadio L. Ferraris, Genova, İtalya
  • Stadio Olimpico, Roma, İtalya

Genoa - Torino

İtalya’da futbol bir tutkudan çok daha fazlası ve bu büyük eğlencenin bir parçası olman çok ama çok kolay. Zafere giden yolda nefesler tutulmuş durumda ve bu iki dişli ekip bu serüvene darbe almadan devam etmek istiyor. Genoa - Torino biletini hemen StubHub güvencesiyle satın al ve bu eşsiz deneyimin bir parçası ol.

Stadio L. Ferraris adresinde gerçekleşecek olan bu dev karşılaşma kaçmaz. Bu iki önemli takımın galibiyet uğruna ortaya koyacakları mücadele su götürmez bir gerçek. Sen de tarafını tuttuğun takımın destekçisi ol, Genoa - Torino maç biletleri arasından sana uygun olanı seç ve geri sayıma başla.

Genoa - Torino

Stadio L. Ferraris

  • Genova
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.