Türk Telekom Stadyumu, İstanbul, Türkiye Grup veya şirket?

X

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Passolig taraftar kartı.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Galatasaray diğer etkinlikleri


Galatasaray - Trabzonspor

Geçen sezonu formsuz bir şekilde geçiren Aslanlar yeni bir Süper Lig sezonuna bomba gibi başladı! Sarı kırmızılı ekip bu yıl taraftarlarına inanılmaz bir futbol şöleni yaşatmaya kararlı. Sen de Türkiye'nin en büyük futbol kulüplerinden biri olan Galatasaray'ın tutkunuysan, bu maçı kesinlikle kaçırma! Galatasaray - Trabzonspor maç biletini StubHub'dan kolayca ve garantili bir şekilde satın al, Türk Telekom Stadyumu adresinde futbolun en iddialı isimlerini tribünlerden izle! Binlerce taraftarla birlikte omuz omuza takımına desteğini göster, tezahüratlarınla onların maçı kazanmalarına katkıda bulun! Avrupa Fatihi Galatasaray dört yıldızı kazanan ilk Türk takımı olma ünvanını sürdürerek taraftarlarına hayatları boyunca unutamayacakları bir hediye verdi. Takımın bu yılki hedefi yine şampiyonluk, yine zafer! Galatasaray - Trabzonspor biletlerini tükenmeden al, zafer yolunda takımının yanında ol! Tüm Galatasaray maçları için bilet almak ve satmak StubHub'da çok kolay ve güvenli!

KAPAT

Aradığın fiyatı bulamıyor musun?

Bize istediğin bilet türü hakkında daha fazla bilgi ver ve böylece senin ölçütlerinle eşleşen bilet bulduğumuzda seni bilgilendirelim.

Beni bilgilendir!

Galatasaray - Trabzonspor

Türk Telekom Stadyumu

  • İstanbul
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.