Türk Telekom Arena, İstanbul, Türkiye

Galatasaray - Osmanlıspor

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Passolig taraftar kartı.

Sarı kırmızılı formanın tutkunları için harika bir haberimiz var! Avrupa Fatihi, dört yıldız sahibi tek Türk takımı Galatasaray'ın tüm maçlarına garantili biletleri sizin için güvenli bir sayfada bir araya getirdik. Türkiye'nin en eski futbol kulüplerinden bir tanesi olan ekip, taraftarlarına yepyeni başarılar sunmaya hazır! Geçen sezonun Türkiye Kupası şampiyonu, bu sezona daha güçlü ve daha kararlı bir ekiple başladı! Bomba transferlerle bir kez daha unutulmaz başarılara imza atacağının sinyallerini çoktan veren Aslanlar, diğer takımların yüreklerine korku salmaya devam ediyor. Sen de takımının başarılarına katkıda bulunmak istiyorsan, Galatasaray biletlerini buradan kolayca satın alabilirsin. Zorlu bir mücadele için bir kez daha sahaya çıkacak olan Galatasaray'ın yine yanında olmak için Galatasaray - Osmanlıspor maç biletini tükenmeden satın al! Türk Telekom Arena tribünleri Galatasaray tezahüratlarıyla inlerken, sen televizyon başında kalma! GS aşkını da yanına al ve takımına desteğini göster!


Bilgi
Bu karşılaşmanın tarihi ve saati henüz kesinleşmemiştir.
Bu karşılaşma için passolig gereklidir. | Passolig necessary

Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

StubHub, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Galatasaray diğer etkinlikleri

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.