Türk Telekom Arena, İstanbul, Türkiye

Galatasaray - Kasımpaşa

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Passolig taraftar kartı.

Geçen sezonu formsuz bir şekilde geçiren Aslanlar yeni bir Süper Lig sezonuna bomba gibi başladı! Sarı kırmızılı ekip bu yıl taraftarlarına inanılmaz bir futbol şöleni yaşatmaya kararlı. Sen de Türkiye'nin en büyük futbol kulüplerinden biri olan Galatasaray'ın tutkunuysan, bu maçı kesinlikle kaçırma! Galatasaray - Kasımpaşa maç biletini StubHub'ten kolayca ve garantili bir şekilde satın al, Türk Telekom Arena adresinde futbolun en iddialı isimlerini tribünlerden izle! Binlerce taraftarla birlikte omuz omuza takımına desteğini göster, tezahüratlarınla onların maçı kazanmalarına katkıda bulun! Avrupa Fatihi Galatasaray dört yıldızı kazanan ilk Türk takımı olma ünvanını sürdürerek taraftarlarına hayatları boyunca unutamayacakları bir hediye verdi. Takımın bu yılki hedefi yine şampiyonluk, yine zafer! Galatasaray - Kasımpaşa biletlerini tükenmeden al, zafer yolunda takımının yanında ol! Tüm Galatasaray maçları için bilet almak ve satmak StubHub'te çok kolay ve güvenli!


Bilgi
Bu karşılaşmanın tarihi ve saati henüz kesinleşmemiştir.
Bu karşılaşma için passolig gereklidir. | Passolig necessary

Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

StubHub, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Galatasaray diğer etkinlikleri

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.