Türk Telekom Stadyumu, İstanbul, Türkiye Grup veya şirket?

X

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Passolig taraftar kartı.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Galatasaray diğer etkinlikleri


Galatasaray - Beşiktaş

Süper Lig şampiyonluğu yolunda dev bir karşılaşma daha. Ligin tartışmasız, en mücadeleci takımlarından olan bu iki büyük takım karşı karşıya geliyor. Büyüleyici atmosferiyle Türk Telekom Stadyumu tüm taraftarları ağırlamaya hazır. Tek yapman gereken Galatasaray - Beşiktaş biletleri arasından sana uygun olanı seçmek. StubHub güvencesiyle biletlerin yalnızca bir tıkla senin olmaya hazır.

Türkiye’de futbol bir tutkudan çok daha fazlası ve bu büyük şölenin bir parçası olman çok kolay. Şampiyonluk yolunda nefesler tutulmuş durumda ve bu iki dişli ekip bu serüvene yara almadan devam etmek istiyor. Galatasaray - Beşiktaş biletini derhal StubHub’dan garantili olarak satın al ve bu tarifi olmayan deneyimin bir parçası ol.

KAPAT

Aradığın fiyatı bulamıyor musun?

Bize istediğin bilet türü hakkında daha fazla bilgi ver ve böylece senin ölçütlerinle eşleşen bilet bulduğumuzda seni bilgilendirelim.

Beni bilgilendir!

Galatasaray - Beşiktaş

Türk Telekom Stadyumu

  • İstanbul
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.