Türk Telekom Stadyumu, İstanbul, Türkiye Grup veya şirket?

X

Konuk taraftarlar "Away-Misafir" bölümünde oturmalıdırlar. StubHub, kulüp tarafından konuk taraftarların diğer bölümlere alınmaması durumunda hiç bir sorumluluk kabul etmeyecektir.

Bilgi
Bu karşılaşmanın tarih ve saati henüz kesinleşmemiştir. | Date and time to be confirmed.
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Galatasaray diğer etkinlikleri


Galatasaray - Benfica

Galatasaray için tüm biletlerini sayfamızdan tek bir tıkla alabileceğin gibi Galatasaray - Benfica bilet alım satımı için de bize güvenebilirsin. 2019 Avrupa Ligi maçları için tribünlerde yerini al ve maç keyfini doyasıya yaşa. Bu yıl yine büyük çekişmeyelere sahne olacak Avrupa Ligi'nde birçok unutulmaz maç oynayacak. Galatasaray - Benfica maçı bunların arasında en heyecan verici olanlardan bir tanesi. Bu efsane karşılaşmayı kaçırmak istemiyorsan Galatasaray - Benfica Avrupa Ligi maçı biletini şimdi satın al!

KAPAT

Aradığın fiyatı bulamıyor musun?

Bize istediğin bilet türü hakkında daha fazla bilgi ver ve böylece senin ölçütlerinle eşleşen bilet bulduğumuzda seni bilgilendirelim.

Beni bilgilendir!

Galatasaray - Benfica

Türk Telekom Stadyumu

  • İstanbul
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.