Luzhniki Stadium, Moscow, Rusya Grup veya şirket?

X

Futbol Dünya Kupası 2018 maçlarına katılmak için Fan ID sahibi olmalısın. FAN ID başvurusu için gerekli bilgiler mevcut olduğunda, müşteri hizmetlerimiz seni bilgilendirmek için seninle iletişime geçecektir.

Bilgi
Winner match 61 v Winner match 62
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Futbol Dünya Kupası 2018 - Final diğer etkinlikleri


Futbol Dünya Kupası Finali 2018

Dünyadaki tüm futbol-severlerin heyecanla beklediği o an geldi. Moskova’da gerçekleşecek Futbol Dünya Kupası 2018 final maçı tahminlerin çok daha ötesinde bir ilgi gösrmekte. Henüz her ne kadar bu maçı oynayacak takımlar belli olmasa bile, hiç şüphesiz dünyanın en büyüğünün seçilediği bu maçta karşı karşı gelecek olan iki dev takımın mücadelesi turnuvanın en önemli maçı olacak. StubHub üzerinden sen de Rusya'da gerçekleşecek olan 2018 Futbol Dünya Kupası final maçı biletlerini satın al ve dünyanın en büyüğünün kupa kaldırışını kendi gözlerinle gör.

Finalinin 15 Temmuz 2018 tarihinde, Moskova’da, Luzhniki Stadyumu’nda düzenleneceği 2018 Futbol Dünya Kupası 21. kez düzenleniyor olacak. Bu kupa ile ilgili dikkat çekici bir detay ise ilk kez bir Doğu Avrupa ülkesinde düzenleniyor olacak olması. Kazanan takımın aynı zamanda 2021 Konfederasyonlar Kupası’nda da oynamaya hak kazanacağı bu maçı sakın kaçırma! Futbol Dünya Kupası 2018 biletlerini hemen sen de satın al.

Sence bu finale adını yazdıracak ekipler hangileri olacak? Türkiye’nin de gruplara kalmaya çalıştığı bu turnuvanın finali kesinlikle nefesleri kesecek. Sen de 2018 Futbol  Dünya Kupası finalini izlemek için biletlerini bir an önce satın al ve bu turnuvanın kupa veriliş serenomisindeki yerini al. Futbol Dünya Kupası 2018 finali biletlerin StubHub üzerinde, yalnızca bir tık uzağında.

KAPAT

Aradığın fiyatı bulamıyor musun?

Bize istediğin bilet türü hakkında daha fazla bilgi ver ve böylece senin ölçütlerinle eşleşen bilet bulduğumuzda seni bilgilendirelim.

Beni bilgilendir!

Futbol Dünya Kupası Finali 2018

Luzhniki Stadium

  • Moscow
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.