Foals

Foals, 2005 yılında İngiltere'nin Oxford şehrinde kurulmuş bir indie rock grubudur. Kuruluşundan bu yana üye değişikliği yaşamayan grubun tarzı yalnızca indie ile sınırlı kalmamıştır. Alternatif rock,art rock ve dance-punk türleriyle de anılabilen Foals, dört stüdyo albümü kaydetmiş, Glastonbury, Roskilde ve Coachella festivallerinde sahne almıştır. 2013 yılında Q Awards kapsamında en iyi canlı performans ödülüne layık görülmüştür.

2008 yılında piyasaya sürülen ilk albümleri Antidotes, İngilitere müzik listelerine üçüncü sıradan giriş yapmıştır. Arthur Russell, The Redneck Manifesto ve Talking Heads gibi sanatçı ve grupların tarzlarından etkilenen grubu canlı izlemek isteyenler için Foals biletleri StubHub sayesinde sadece bir tık uzağınızda. Fütürizm tutkunu vokalist Yannis Philippakis'in muazzam ezgilerini bir kez de canlı olarak dinlemek istiyorsan dünya çapında yüz bini aşkın müzikseveri buluşturan güvenli platform StubHub üzerinden Foals biletlerini edinebilirsin. Vakit kaybetmeden ve tükenmeden hayalindeki konserin biletlerine ulaşmak ev rahatlığında mümkün. Hemen StubHub üzerinden Foals konseri için mekan ve tarihlere göz atarak sana en uygun bileti satın al!


Nerede

  • Tümü
  • İspanya
  • İsviçre
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Yaklaşan uluslararası etkinlikler

Recinto de Conciertos de Benicassim, Benicassim, İspanya
El abono es válido para los días 13, 14, 15 y 16 de julio.
180,72 USD itibaren 643,67 TL +100 bilet kaldı
180,72 USD itibaren +100 bilet kaldı
Biletleri gör
Paléo Arts et Spectacles - Paléo Festival, Nyon, İsviçre
RED HOT CHILI PEPPERS - FOALS - KALEO - THE INSPECTOR CLUZO - SATE - PETIT BISCUIT - LA-33...
290,75 USD itibaren 1.035,55 TL 21 bilet kaldı
290,75 USD itibaren 21 bilet kaldı
Biletleri gör
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.