Stadio Artemio Franchi, Firenze, İtalya

Fiorentina - Cagliari

Önemli bilgi: Eğer aldığın biletler "TESSERA DEL TIFOSO: NECESSARIA" ("Taraftar Kartı: GEREKLİ") uyarısını bildiriyorsa, ilgili İtalyan taraftar kartını çıkarmalısın. Daha fazla bilgi için: İtalyan futbolu.

Eminiz ki her zaman Avrupa’nın en büyük liglerindeki en önemli maçları izleme şansını elde etmeyi istiyorsun. İşte bu fırsat artık ayağına kadar geldi, Ticketbis üzerinden Fiorentina - Cagliari biletlerinden dilediğini hemen satın al ve Serie A’nın en önemli karşılaşmalarından birine canlı tanıklık etme ihtimalini gerçeğe dönüştür.

Sayfamız üzerinden yalnızca bir tıkla en önemli etkinliklere katılımını gerçekleştir, İtalya’nın en önemli oyuncularını bir arada görme şansını daha fazla erteleme. Fiorentina - Cagliari karşılaşması bu kez Stadio Artemio Franchi adresinde taraftarların akınına uğrayacak. Bu fırsatı kaçıracak mısın?


Bilgi
Data e ora da confermare

Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

Ticketbis, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Fiorentina diğer etkinlikleri

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.