Festivaller

İster iyi bir festival takipçisi ol, ister ilk kez mi bir festivale gidiyor ol! StubHub senin için en meşhur ve en eğlenceli festival biletlerini bir araya getiriyor, gerisini hiç düşünme! Hangi türde müzik hoşuna gidiyorsa gitsin; rock, indie, elektronik, jazz, hip hop, house ya da pop, StubHub’te çok büyük bir çeşitlilik içeren festival biletleri arasından dilediğini seçebilir ve kendini müziğin ritmine bırakmak için geri sayıma geçebilirsin!

Herkes en azından hayatında bir kez festival deneyimini yaşamalı ve kendisi için tarifi zor, notalarla dolu duyguların içerisine bırakmalı. Sen hangi müzik dünyasının cümbüşünde yer almak istiyorsun? Tomorrowland, Sensation, Lollapalooza, Mad Cool, NOS Alive, Primevera Sound, Rock in Rio, Roskilde, İstanbul Jazz, Coachella, Sziget, Burning Man… Gitmek istediğin ülkeyi seç, festival biletini satın al, bavulunu hazırla ve unutulması çok güç bir tecrübe için heyecanlanmaya başla!

Sen de bu sene herhangi bir festivale katılmak istiyorsan ve hangisine katılacağına karar veremiyorsan ya da bilet bulamayacağını düşünüyorsan, StubHub senin için burada! Herhangi bir kıtada ya da ülkede, yağmurda ya da güneşte, deniz kıyısında ya da çölde, dilediğin türdeki müzikleri dinlemek için artık daha fazla bekleme! StubHub güvencesiyle, dilediğin festival biletlerin bir tıkla kapında.


Kategoriler

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.