Ülker Stadyumu, İstanbul, Türkiye Grup veya şirket?

X

Konuk taraftarlar "Away-Misafir" bölümünde oturmalıdırlar. StubHub, kulüp tarafından konuk taraftarların diğer bölümlere alınmaması durumunda hiç bir sorumluluk kabul etmeyecektir.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Avrupa Ligi diğer etkinlikleri


Fenerbahce - Vardar

UEFA Avrupa Ligi Grup Maçları bomba gibi başlıyor! Bunlar arasında en çok beklenenlerden bir tanesi de Fenerbahce - Vardar maçı. Nefes kesecek bir 90 dakikaya hazır mısın? StubHub ekibi olarak futbolu stadda izlemeyi ne kadar çok sevdiğini biliyoruz bu yüzden en iyi Fenerbahce - Vardar biletlerini senin için bir araya getirdik. Bu yıl 46. sezonu düzenlenen Avrupa Ligi'nde büyük finale yaklaştıkça heyecan artıyor. Avrupa'nın en iyi takımları Lyon'daki finalde oynayan iki takımdan biri olmak için bütün güçlerini ortaya koyacak. Fenerbahce - Vardar maç biletini StubHub'dan şimdi satın al Ülker Stadyumu stadındaki yerini garantile!

Zorlu maçlardan sonra nihayet Avrupa Ligi 2018 Grup Maçları'nı oynayacak takımlar belli oldu. 16 Mayıs'ta Ülker Stadyumu'de oynanacak büyük finale adım adım yaklaşırken rekabet giderek kızışıyor. Dünyanın en prestijli futbol turnuvalarından bir tanesi olan UEFA Avrupa Ligi'nde sen de yerini al! Bunun için tek yapman gereken Fenerbahce - Vardar biletini StubHub'dan tek bir tıkla satın almak! 2017'de finalde Manchester United rüzgarı esmişti, bu yıl rüzgarın yönü değişecek gibi görünüyor. Heyecan dolu bu maça biletini al futbolun en iyilerini canlı izle!

KAPAT

Aradığın fiyatı bulamıyor musun?

Bize istediğin bilet türü hakkında daha fazla bilgi ver ve böylece senin ölçütlerinle eşleşen bilet bulduğumuzda seni bilgilendirelim.

Beni bilgilendir!

Fenerbahce - Vardar

Ülker Stadyumu

  • İstanbul
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.