Ülker Stadyumu, İstanbul, Türkiye Grup veya şirket?

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Fenerbahçe diğer etkinlikleri


Fenerbahçe - Ümraniyespor

Yeni bir sezon, yeni maçlar ve daha güçlü bir Fenerbahçe ile Süper Lig'in yeni sezonu bomba gibi devam ederken sarı lacivertli takımın hızına yetişilmiyor! Geçen sezonun üçüncüsü sarı lacivertli takım bu kez şampiyonluğu kimseye bırakmak istemiyor! Yeni transferler ve çok daha güçlü bir ekiple sezona hızlı başlayan Fenerbahçe'yi sen de tribünlerden tezahüratlarınla desteklemek istiyorsan Fenerbahçe - Ümraniyespor maçı biletini tek bir tıkla garantili satın al futbolun coşkusunu doyasıya yaşa! Türkiye'nin en köklü ve en başarılı futbol kulüplerinden olan Fenerbahçe bu sezon taraftarlarına unutulmaz maçlar izletmeye kararlı. Önümüzdeki karşılaşma da hiç şüphesiz bunlardan bir tanesi olacak. Ülker Stadyumu adresinde yerini şimdi garantilemek istiyorsan Fenerbahçe - Ümraniyespor biletini bir an önce satın al takımına desteğini binlerce taraftarla birlikte göster. Unutulmaz bir Fenerbahçe maçı daha taraftarlarını bekliyor, sen de Sarı Kanaryaların tüm maçlarında yanında olmak istiyorsan StubHub'dan Fenerbahçe maç biletlerini güvenle ve kolayca satın alabilirsin.

KAPAT

Aradığın fiyatı bulamıyor musun?

Bize istediğin bilet türü hakkında daha fazla bilgi ver ve böylece senin ölçütlerinle eşleşen bilet bulduğumuzda seni bilgilendirelim.

Beni bilgilendir!

Fenerbahçe - Ümraniyespor

Ülker Stadyumu

  • İstanbul
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.