Ülker Stadyumu, İstanbul, Türkiye Grup veya şirket?

X

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Passolig taraftar kartı.

Bilgi
Bu karşılaşmanın tarih ve saati henüz kesinleşmemiştir. | Date and time to be confirmed.
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Fenerbahçe diğer etkinlikleri


Fenerbahçe - Sivasspor

Ülker Stadyumu mabedinde gerçekleşecek olan bu dev karşılaşma kaçmaz. Bu iki önemli takımın galibiyet uğruna ortaya koyacakları mücadele su götürmez bir gerçek. Sen de gönül verdiğin takımın yanında ol, Fenerbahçe - Sivasspor biletleri arasından sana uygun olanı seç ve geri sayıma başla.

Bu zorlu 2018 / 2019 sezonunu mutlu sonla bitirmek isteyen bu iki ekibin mücadelesini yerinde izlemek için yapman gerekenler çok kolay. StubHub üzerinden Fenerbahçe - Sivasspor maç biletleri arasından dilediğini seç ve satın al. Eğer sahip olduğun bileti değerlendiremiyorsan, StubHub üzerinden bu biletini de ücretsiz bir şekilde ilana koyabileceğini unutma.

KAPAT

Aradığın fiyatı bulamıyor musun?

Bize istediğin bilet türü hakkında daha fazla bilgi ver ve böylece senin ölçütlerinle eşleşen bilet bulduğumuzda seni bilgilendirelim.

Beni bilgilendir!

Fenerbahçe - Sivasspor

Ülker Stadyumu

  • İstanbul
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.