Ülker Sports Arena, İstanbul, Türkiye

Fenerbahçe - Galatasaray Odeabank

Euroleague ile basketbol ateşi yanmaya devam ediyor. Bu yıl dört takım ile katıldığımız bu önemli turnuvada iki temsilcimiz 20. haftada karşı karşıya gelecek. Futbolda olduğu gibi, basketbolda da büyük bir çekişmenin içerisinde olan Fenerbahçe ve Galatasaray bu büyük maç için geri sayıma başladı. Fenerbahçe Galatasaray Odeabank’ı 26 Ocak tarihinde Ülker Sports Arena’da ağırlıyor olacak. Bu dev maçı sen de salonda, canlı canlı izlemek için Fenerbahçe Galatasaray Odeabank maç biletlerini derhal Ticketbis güvencesiyle satın al. 

Türkiye’nin en önemli antrenörlerinden biri olan Ergin Ataman’ın çalıştırdığı Galatasaray Odeabank’ta Sinan Güler, Vladimir Micov, Alex Tyus, Blake Schilb, Jon Diebler gibi önemli oyuncular bulunmakta. Aynı zamanda takımı güçlendirmek adına yeni transfer ettikleri Bruno Fitipaldi ile takımı ateşlemek isteyen Galatasaray Odebank bu karşılaşmada Fenerbahçe’ye karşı koyabilecek mi dersin? Bu sorunun cevabını almak için sen de Fenerbahçe Galatasaray Odeabank biletlerini hemen, garantili olarak satın al.

Efsane koç Zeljko Obradovic ile çok büyük işlere imza atan Fenerbahçe’nin kadrosunda ise Ekpe Udoh, Pero Antic, Bogdan Bogdanovic, Kostas Sloukas, Jan Vesely, Bobby Dixon ve Luigi Datome gibi çok önemli oyuncular bulunmakta. Bu sezon Euroleague şampiyonluğuna erişmek isteyen Fenerbahçe Galatasaray Odebank karşısında rakibine hiç de şans tanıyacak gibi gözükmüyor. Bu iki ezeli rakibin büyük mücadelesini sen de yerinde izle.  Ticketbis üzerinden Fenerbahçe Galatasaray Odeabank biletlerini  satın al ve bu büyük derbiye hazırlan.

 


Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

Ticketbis, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Euroleague Basketbol diğer etkinlikleri

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.