Fazıl Say

Sen de piyano dinlemekten ve klasik müzikten hoşlanıyorsan doğru sayfadasın. Dünyaca ünlü piyanistimiz Fazıl Say konser biletlerini StubHub üzerinden kolayca bulabilir ve garantili olarak satın alabilirsin. 

Fazıl Say 14 Ocak 1970 yılında başkent Ankara’da dünyaya gelmiştir. Dört yaşında piyano çalmayan başlayan Fazıl Say, ilerleyen yaşlarında Ankara Devlet Konservatuarı’nda üstün yetenekli çocuklara özel bir statüde eğitim almış ve 1987 yılında bu okulun piyano ve kompozisyon bölümlerini bitirmiştir. 

Fazıl Say ilk eserini on dört yaşındayken bestelemiştir. Ankara Devlet Konservatuarı’ndan mezun olduktan sonra eğitim ve çalışma hayatına Almanya’da sırasıyla Düsseldorf ve Berlin de devam etmiştir. 1995 senesinde Amerika’da, New York’ta yapılan bir yarışmada birincilik kazanarak konser hayatına başlamıştır. Sen de bu çok yetenekli piyanistin, çok özel konserlerini kaçırma ve Fazıl Say biletlerini derhal satın al.

2008 senesinde Avrupa Birliği tarafından Kültür Elçisi unvanı ile şereflendirilmiştir. Sayısız beste yapan ve sayısız ödülü bulunan Fazıl Say hala dünyanın dört bir ucunda konserler vermektedir. Bu Aralık ayında İstanbul’da vereceği konserler için de bu sayfayı ziyaret edebilirsin. Fazıl Say Nazım Oratoryosu biletlerini StubHub güvencesiyle vakit kaybetmeden edinebilirsin. 


Nerede

  • Tümü
Henüz Fazıl Say için programlanmış bir etkinlik bulunmamaktadır.
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.