Sinan Erdem Spor Salonu, İstanbul, Türkiye

Bilgi
TBC - Fenerbahce Istanbul 17.30 CET | TCB - CSKA Moscow 20.30 CET
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Euroleague Basketbol diğer etkinlikleri


Euroleague Final Four 2017 - Yarı Finaller

Bir Euroleague sezonu daha sona ermek üzere ve İstanbul’da gerçekleşecek olan Euroleague Final Four 2017 heyecanına çok az bir süre kaldı. Temsilcilerimizden Fenerbahçe’nin yer alacağı bu dörtlü finalden birbirinden kıyasıya geçecek mücadeleleri izlemeye ne dersin. Euroleague Final Four mücadelelerinin ilk etapı olan yarı final karşılaşmalarını sen de izlemeye ne dersin? Euroleague Final Four 2017 Yarı Final biletlerini hemen StubHub üzerinden bir tık ile satın al ve Fenerbahçe’yi desteklemenin ayrıcalığını yaşa.

Bu sezon üçüncü kez ev sahipliği yapacağımız Final Four’da iddiamız sürüyor. Bir yarı finalde Fenerbahçe’nin ve bir diğerinde ise CSKA Moskova’nın bir adım ön planda olduğu yarı final karşılaşmaları her sonuca açık. Çok büyük dört ekibin birbirlerine karşı göstereceği bu kıyasıya mücadeleleri sen de kaçırmamalısın. Euroleague yarı final biletlerini hemen satın al ve hem temsilcimizi destekle hem de ayağına kadar gelmiş olan bu basketbol şölenini kaçırma.

İlk defa dört takımla katıldığımız 2016 – 2017 Euroleague’te Avrupa basketbolunun en büyük takımlarının birbirleriyle mücadelelerine sahne olduk. Aynı zamanda ilk kez üç takımla katılma başarısı gösterdiğimiz Son 8’de de Türk takımlarının lige büyük damga vurduğu tartışmasız bir gerçek. Fenerbahçe’nin üst üste Son 4 oynama başarısını gösterdiği bu turnuvanın ardından Türk takımlarının başarılarının her geçen sene artması hepimizi mutlu eden bir gerçek. Euroleague Final Four 2017 yarı final biletlerini sen de hemen satın al ve hem tüm Avrupa’ya Türklerin basketbol aşkını göster hem de temsilcimizin en büyük destekçisi ol. StubHub garantisiyle Euroleague yarı final biletini satın al ve geri sayıma başla.

Euroleague Final Four 2017 - Yarı Finaller

Sinan Erdem Spor Salonu

  • İstanbul
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.