Fernando Buesa Arena, Vitoria-Gasteiz, İspanya Grup veya şirket?

X

19 Mayıs Pazar - Pazar günü biletleri saat 17.00'deki Üçüncülük ve sonrasındaki Şampiyonluk maçlarına girişi kapsamaktadır.

Not: Program değişebilir.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

2019 Turkish Airlines EuroLeague Final Four diğer etkinlikleri


EuroLeague 2019 Final Four - Üçüncülük Maçı & Final (RESMİ BİLET PLATFORMU)

EuroLeague 2019 Final Four - Üçüncülük Maçı & Final (RESMİ BİLET PLATFORMU) biletlerin StubHub adresinde garantili olarak seni bekliyor! 2019 Turkish Airlines EuroLeague Final Four tutkunları için harika haberlerimiz var. En sevdiğin 2019 Turkish Airlines EuroLeague Final Four karşılaşmaları için en iyi biletleri StubHub üzerinde kolayca bulabilirsin. EuroLeague 2019 Final Four - Üçüncülük Maçı & Final (RESMİ BİLET PLATFORMU) maçı biletlerini derhal satın al ve Fernando Buesa Arena adresinde unutulmaz bir gösteriye tanık ol. Sen de orada olmak ve bu coşkuyu favori oyuncularınla paylaşmak istiyorsan EuroLeague 2019 Final Four - Üçüncülük Maçı & Final (RESMİ BİLET PLATFORMU) biletini almanın şimdi tam zamanı!

KAPAT

Aradığın fiyatı bulamıyor musun?

Bize istediğin bilet türü hakkında daha fazla bilgi ver ve böylece senin ölçütlerinle eşleşen bilet bulduğumuzda seni bilgilendirelim.

Beni bilgilendir!

EuroLeague 2019 Final Four - Üçüncülük Maçı & Final (RESMİ BİLET PLATFORMU)

Fernando Buesa Arena

  • Vitoria-Gasteiz
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.