Fenerbahçe Ülker Sports Arena, İstanbul, Türkiye Grup veya şirket?

X

Bu biletler ile Türkiye'nin 31 Ağutos - 7 Eylül arasında oynayacağı beş maça katılım sağlanabilmektedir.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

EuroBasket diğer etkinlikleri


EuroBasket 2017 - Türkiye Grup Maçları Paketi

Avrupa Basketbol Şampiyonası, bir diğer adıyla da EuroBasket heyecanı artık tüm Avrupa’yı kavurmaya başladı bile. Tel Aviv, Helsinki, Kaloşvar, ve İstanbul lehirlerinde grup aşamaları düzenlenecek olan bu çok önemli turnuvanın yanı zamanda final aşaması da Türkiye’de yapılacak. Sen de On İki Dev Adam’ın Fenrbahçe Ülker Sports Arena’da oynanacak maçlarını takip etmek istiyorsan EuroBasket 2017 Türkiye Grup Maçları Paketi’ni satın alabilir ve kırmızı beyazlıları tüm maçlarında destekleyebilirsin.

Türkiye EuroBasket Karnesi

İlk kez 1949 yılında katıldığımız EuroBasket turnuvasından dördüncülükle ayrılan milli takımımız bu turnuvadaki en büyük başarısnı ise 2001 yılında Türkiye’de düzenlenen bu turnuvada ikinci olarak elde etmiştir. Bu başarının ardından sadece 2009 yılında çeyrek final oynama başarısı gösteren Türkiye Basketbol Milli Takımı diğer yıllarda istediği performansa ulaşamamıştır. Bu yıl evimizde oynayacağımız grup maçlarında iyi bir performans ve başarılı sonuçlar beklediğimiz kırmızı beyazlıları sen de Ülker Sports Arena’da destekle. Türkiye grup maç biletlerini kombine olarak satın al.

Kadro Güven Veriyor

Ufuk Sarıca’nın koçluğunu üstlendiği milli takımımızda ise dikkat çken oyuncular arasında Anadolu Efes’ten Birkan Batuk, Cedi Osman, Doğuş Balbay, Darüşşafaka Doğuş’tan Semih Erden, Fenerbahçe’den Ali Muhammed, Melih Mahmutoğlu, Barış Hersek, Galatasaray Odeabank’tan Sinan Güler ve Beşiktaş Sompo Japan’dan Kenan Sipahi’yi sayabiliriz. Sen de bu dev kadroyu yerinde desteklemek ve başarılarında bir pay sahibi olmak istiyorsan daha fazla vakit kaybetmeden Euroleague 2017 Türkiye Grup Maçları Paketi’ni satın al ve millilerin hiçbir maçını kaçırma!

KAPAT

Aradığın fiyatı bulamıyor musun?

Bize istediğin bilet türü hakkında daha fazla bilgi ver ve böylece senin ölçütlerinle eşleşen bilet bulduğumuzda seni bilgilendirelim.

Beni bilgilendir!

EuroBasket 2017 - Türkiye Grup Maçları Paketi

Fenerbahçe Ülker Sports Arena

  • İstanbul
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.