Dimitri Vegas & Like Mike

Belçika doğumlu Dimitri ve Michael Thivaios kardeşler 2007 yılından bu yana elektronik müzikte kendi seslerini oluşturmayı başardı. Müzik kariyerlerine Dimitri Vegas & Mike Like olarak devam eden ikilinin tüm konserleri unutulmaz birer partiye dönüşüyor. Dimitri Vegas Like Mike biletlerini Ticketbis'ten garantili satın alıp elektro house müziğin tadını doyasıya çıkarabilirsin.

Mallorca, İbiza gibi elektronik müziğinin kalbi olan tatil merkezlerinde muhteşem konserler veren ikilinin dünyaca tanınmasının başlıca nedeni dünyanın en önemli festivallerinden biri olan Tomorrowland'deki efsane performansları. 2010 yılından bu yana Tomorrowland'e müzik ve sahne şovlarıyla damga vuran Dimitri Vegas & Like Mike 2016'da Expo 2016 sayesinde Antalya'da olacak! Bu fırsatı kaçırma, Dimitri Vegas - Like Mike konser biletini Ticketbis garantisiyle tek bir tıkla satın al!

Müzik, gösteri, parti ve sınırsız eğlence Dimitri Vegas Like Mike konserlerinde seni bekliyor. Steve Aoki,Sander van Doorn, Afrojack gibi isimlerle çalışan ikili kendi alanlarında en iyilerden biri olmayı başardılar. Dimitri Vegas Like Mike biletini yalnızca bir tıkla Ticketbis'ten al!


Nerede

  • Tümü
Henüz Dimitri Vegas & Like Mike için programlanmış bir etkinlik bulunmamaktadır.
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.