Olimpiysky National Sports Complex, Kiev, Ukrayna

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Depeche Mode diğer etkinlikleri


Depeche Mode Kiev

Depeche Mode hayranlarına büyük bir müjdemiz var! Ünlü grup henüz bir Türkiye konseri açıklamamış olsa da bize çok yakınlara geliyor olduklarını açıklamış durumdalar. Depeche Mode Kiev 2017 konserinde sen de yer almak istiyorsan daha fazla vakit kaybetme. Hem bilet alıp, hem de bilet satabileceğin StubHub platformu üzerinden Depeche Mode Kiev biletlerini satın al ve hayranı olduğun gruplardan birini canlı izleme şansını yakala.

1980 yılında Essex, İngiltere’de kurulan grup vokallerde Dave Gahan, gitarda Martin Gore, basta Andy Fletcher’dan oluşmaktadır. Aynı zamanda turnelerde grupla birlikte bulunan davulda Christian Eigner ve klavyede Peter Gordeno da grubun doksanlı yılların sonlarından beri bir parçası olarak kabul edilmektedir. Sen de hayranı olduğun bu müzisyenleri canlı izlemek için Depeche Mode Kiev konser biletlerini derhal satın al.

1981 yılında çıkarttıkları “Speak & Spell” albümüyle birlikte bu zamana kadar 14 albüm çıkarmış olan ünlü alternatif rock, synthpop grubu Depeche Mode’un son albümü ise Mart 2017 yılında çıkardığı “Spirit”tir. Global Spirit Turnesi ile dünyayı dolaşacak olan grup son albümü ile listelerde ilk sıralarda yer almayı da başarmış durumda. Depeche Mode Kiev biletlerini hemen satın al ve bu tarihi konseri canlı izlemek için geri sayıma başla.

KAPAT

Aradığın fiyatı bulamıyor musun?

Bize istediğin bilet türü hakkında daha fazla bilgi ver ve böylece senin ölçütlerinle eşleşen bilet bulduğumuzda seni bilgilendirelim.

Beni bilgilendir!

Depeche Mode Kiev

Olimpiysky National Sports Complex

  • Kiev
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.