Davis Cup

Tenis tutkunlara muhteşem bir haberimiz var. Her yıl olduğu gibi Davis Cup geri geliyor. Uluslararası bu turnuva 1900 yılından beri birçok ülkenin iştahını kabartan bu kupaya ulaşmak için birbirinden güzel karşılaşmalara sahne olmasını sağlıyor. Sence bu yılın kazananı kim olacak? Sen de bu turnuvayı en yakın takip edenlerden biri ol. StubHub üzerinden Davis Cup 2017 biletlerini bir tıkla satın al ve favori sporcuları canlı izleme şansını yakala.

Uluslararası Teni Federasyonu tarafından düzenlenen bu turnuvada en çok kupa kazanan ülke 32 birincilikle ABD, ardından 28 birincilikle Avustralya, 10 birincilikle Büyük Britanya, 9 birincilik ile Fransa olarak devam etmektedir. 

Puanlamada ise Arjantin birinci sırada yer alırken, onu Büyük Britanya, Fransa, Belçika, Hırvatistan ve İsviçre izlemektedir. Bu heyecan dolu turnuvayı sen de korttan takip etmek istersen, sadece bir tık uzağında olan Davis Cup biletlerini satın al.

Bu seneyi mutlu sonla bitirecek ülkeler hangileri olacak dersin? Bu sorunun cevabını canlı olarak almaya ne dersin? Daha fazla düşünme StubHub güvencesiyle Davis Cup biletlerini satın al ve bu şansı erteleme.


Nerede

  • Tümü
Henüz Davis Cup için programlanmış bir etkinlik bulunmamaktadır.
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.