Dany Brillant

Sen de müziğin seni ele geçirip, yerinde duramayıp ve dans etmek isteyeceğin bir şey arıyorsan Dany Brillant tam da sana göre. Dany Brillant’ın müziği seni ele geçirip, kıpır kıpır bir hale getirecek. Ticketbis sana en güzel Dany Brillant biletlerini sunuyor. Sen de bir an önce biletlerini satın al ve yerinde duramayacağın bir konsere hazırlan.

28 Aralık 1965’te dünyaya gelen yıldız sanatçı Tunus doğumludur ve gerçek ismi Daniel Cohen Biran’dır. Çocukluk yaşlarında ailesiyle birlikte Paris’e taşınan Dany Brillant, dedesinin 14 yaşındayken kendisine hediye ettiği gitar ile birlikte müziğe merak sarar. Gençlik yıllarını kendisini odasına kapatarak basit bir akort kitabı ile gitar öğrenmeye çalışır.

İdolleri Frank Sinatra, Charles Aznavour, Elvis Presley, Yves Montand ve Michel Legrand olmuştur. Retro jazz – rock, pop, chachacha, mambo ve salsa gibi müzikleri harmanlayan sanatçı Suzette isimli single’ı ile büyük bir çıkış yakalamıştır. Sen de bu müzik üstadını canlı izlemek istiyorsan, vakit kaybetmeden Dany Brillant biletlerini satın al ve çok güzel bir konsere hazır ol.

1991 yılında ilk albünü piyasaya süren yıldız sanatçı bugüne kadar 11 albüm çıkarmıştır. 18 Şubat tarihinde Dany Brillant İstanbul konserinde de canlı olarak izleme şansını yakalayacağımız müzisyenin dilediğin konseri için Ticketbis üzerinden dilediğin Dany Brillant biletlerinden birini satın alabilirsin.


Nerede

  • Tümü
  • Türkiye
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Yaklaşan etkinlikler: Türkiye

Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi, İstanbul, Türkiye
36,12 USD itibaren 137,37 TL 24 bilet kaldı
36,12 USD itibaren 24 bilet kaldı
Biletleri gör
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.