Ullevi Stadium, Gothenburg, İsveç

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Coldplay diğer etkinlikleri


Coldplay Göteborg

Dünyaca ünlü İngiliz pop rock grubu Coldplay, yepyeni konserleriyle hayranlarına harika bir verdi! 2016'nın Coldplay yılı olacağına hiç şüphe yok! Sen de bu grubun en koyu hayranlarındansan bu haber senin için! Coldplay Göteborg biletleri StubHub'le tek bir tıkla elinde! Sevdiğin sanatçıların konserleri dünyanın neresinde olursa olsun StubHub'te istediğin konserin biletini kolayca bulabilirsin. Hem bu konserlere bilet alabilir hem de fazla biletini satışa sunabilirsin. Ghost Stories'in hemen ardından tekrar stüdyoya giren ve A Head Full of Dreams adlı muhteşem bir albüm daha hazırlayan Coldplay hem bu son albümün hem de eski albümlerinin en iyi parçalarını hayranları için canlı söyleyecek. Sen de orada olmak ve bu muhteşem konseri canlı dinlemek istiyorsan Ullevi Stadium adresinde yerini şimdiden ayırt! Coldplay Göteborg bilet alım satımı için StubHub'e güvenebilirsin!

KAPAT

Aradığın fiyatı bulamıyor musun?

Bize istediğin bilet türü hakkında daha fazla bilgi ver ve böylece senin ölçütlerinle eşleşen bilet bulduğumuzda seni bilgilendirelim.

Beni bilgilendir!

Coldplay Göteborg

Ullevi Stadium

  • Gothenburg
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.