Chet Faker

Chet Faker biletleri StubHub'te! Elektronik müziğin en popüler yorumcularından Chet Faker konserleri için bilet arıyorsan doğru yerdesin! StubHub'te en iyi Chet Faker biletlerini tek bir tıkla garantili satın alabilirsin. Müziğin tadı en iyi konserde çıkar diyorsan bu fırsatı kaçırma, konser biletlerini güvenle satın al.

Henüz 26 yaşında olmasına rağmen Avustralyalı söz yazarı ve şarkıcı Chet Faker elektronik müziğe kattığı kendine has yorumunu tüm dünyaya kabul ettirdi. Kariyerin ilk adımlarını Sunday Kicks adlı bir grupta atan Baker, bir dönem Atlas Murphy adı altında da müzik yaptı. Asıl adı Nicholas James Murphy olan Chet Faker sahne adını Kaybedenler Kulübü'nden caz trompetçisi Chet Baker'dan aldı.

İlk çalışmalarından olan ''No Diggity'' 2011 yılında Hypemachine listesindde 1 numara oldu. Chet Faker ilk albümü Thinking In Textures'ı 2012 yılında yayınladı ve müzik eleştirmenlerinin beğenisini topladı. Bu albümde en dikkat çeken parça ''I'm Into You'' oldu. 2013 yılı boyunca sıkı albüm çalışmalarına devam eden Chet Faker bu dönemde Kilo Kish, Flume gibi sanatçılarla çalıştı. Faker son albümü Built on Glass'ı ise 2014 yılında yayınladı. ''Talk is Cheap'', ''Gold'', ''Melt'' ve daha fazlasını Chet Faker'ın muhteşem performansından canlı dinlemek istiyorsan konser biletini almanın şimdi tam zamanı! Chet Faker konser biletini StubHub'ten tükenmeden satın al!


Nerede

  • Tümü
  • Avustralya
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Yaklaşan uluslararası etkinlikler

Sydney Opera House Concert Hall, Sydney, Avustralya
292,90 USD itibaren 1.043,23 TL 6 bilet kaldı
292,90 USD itibaren 6 bilet kaldı
Biletleri gör
Sydney Opera House Concert Hall, Sydney, Avustralya
292,90 USD itibaren 1.043,23 TL 6 bilet kaldı
292,90 USD itibaren 6 bilet kaldı
Biletleri gör
Sydney Opera House Concert Hall, Sydney, Avustralya
292,90 USD itibaren 1.043,23 TL 2 bilet kaldı
292,90 USD itibaren 2 bilet kaldı
Biletleri gör
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.