Bursaspor Timsah Arena, Bursa, Türkiye

Bursaspor - Galatasaray

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Passolig taraftar kartı.

Süper Lig şampiyonluğu yolunda dev bir karşılaşma daha. Ligin tartışmasız, en mücadeleci takımlarından olan bu iki büyük takım karşı karşıya geliyor. Büyüleyici atmosferiyle Bursaspor Timsah Arena tüm taraftarları ağırlamaya hazır. Tek yapman gereken Bursaspor - Galatasaray biletleri arasından sana uygun olanı seçmek. StubHub güvencesiyle biletlerin yalnızca bir tıkla senin olmaya hazır.

Türkiye’de futbol bir tutkudan çok daha fazlası ve bu büyük şölenin bir parçası olman çok kolay. Şampiyonluk yolunda nefesler tutulmuş durumda ve bu iki dişli ekip bu serüvene yara almadan devam etmek istiyor. Bursaspor - Galatasaray biletini derhal StubHub’ten garantili olarak satın al ve bu tarifi olmayan deneyimin bir parçası ol.


Bilgi
Bu karşılaşmanın tarihi ve saati henüz kesinleşmemiştir.
Bu karşılaşma için passolig gereklidir. | Passolig necessary

Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

StubHub, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Bursaspor diğer etkinlikleri

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.