Bruce Springsteen

Sen de hatırı sayılır bir rock müzik dinleyicisiysen, sana harika haberlerimiz var! Müziğin yaşayan efsanelerinden olan ve The Boss lakabıyla da tanıdığımız Bruce Springsteen, turneler ve konserlerle dolu bu senede adını yılın en büyük gösterilerinden bazılarına yazdıracak gibi gözüküyor. 2016 yılında gerçekleştirdiği The River Tour’dan sonraki yeni turnesi Summer Tour '17 biletlerini StubHub üzerinden garantili olarak satın alabilirsin.

1949 New Jersey doğumlu Bruce Springsteen, müziğe ilgi duymaya yedi yaşındayken The Ed Sullivan Show’da Elvis Presley’i gördükten sonra başladı. Aynı zamanda radyoda dinlediği Frank Sinatra ve 1964 yılında gördüğü The Beatles gösterisinin Springsteen’in müziğine etki ettiği bilinmektedir. 1969 – 1972 yılları arasında çeşitli müzisyenlerle birlikte çalarak kendini tanıtmaya başlamıştır ve Bob Dylan’ın da anlaşması olan Columbia Records ile sözleşme imzalar ve 1973 yılında Greetings from Asbury Park, N.J. ismini taşıyan ilk albümünü piyasaya sürer. Her ne kadar satışlar ağır gitse de yıllar The Boss’un ününe ün katacaktır.  Sen de bu efsaneyi yerinde izlemek ve hayatın boyunca unutamayacağın konserlerden birini izlemek için Bruce Springsteen biletlerinden dilediğini seç.

Çıkardığı yaklaşık yirmi albümle birlikte birçok ödül kazanan Springsteen’in kazandığı sayısız ödüllerin arasında en önemlilerini 49 adaylıktan 20’sini kazandığı Grammy Ödülleri, 1994 yılında Streets of Philadelphia ile kazandığı Altın Küre ve Akademi Ödülü ve aynı zamanda 2009 yılında The Wrestler ile kazandığı bir diğer Altın Küre ödülü olarak sayabiliriz. The River, The Rising, Dancing in the Dark, I’m on Fire, Born in the U.S.A. ve daha nicesi seni bekliyor. Sen de Bruce Springsteen konser biletlerini tükenmeden önce satın al!

 


Nerede

  • Tümü
Henüz Bruce Springsteen için programlanmış bir etkinlik bulunmamaktadır.
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.