Bonnie Tyler

Bonnie Tyler biletlerin StubHub'te! 1976 yılında söylediği Lost In France şarkısıyla büyük bir başarı yakalayan Bonnie Tyler bugün hala müzik dünyasının en önemli seslerinden bir tanesi. Geçirdiği ses teli ameliyatından sonra tamamen kendine has bir ses tonuyla müziğe devam eden Bonnie Tyler, 1978'de ''It's a Heartache'' ile muhteşem bir dönüş yaptı. Bonnie Tyler biletini tükenmeden satın al.

 

1983 yılında başarılı sanatçı ''Total Eclipse of Heart'' ile Atlantik ötesinde bir numara olan ilk Galli şarkıcı ünvanını kazandı ve Gramy Ödülleri'ne aday gösterildi. Ardından yayınladığı ''Faster than the Speed of Night'' albümü ile İngiltere Albüm listesinde bir numara oldu. Total Eclipse of Heart parçasında birlikte çalıştığı rock müzik şarkıcısı Jim Steinman ile Holding Out for a Hero parçasını da yapmış ayrıca Footloose filminin müziğini de gerçekleştirmiştir.

 

Bonnie Tyler son albümü Rocks & Honey'i 2013 yılında piyasaya sürdü. Müzik kariyeri boyunca tüm dünyada konserler veren sanatçı 27 Ekim'de İstanbul'da konser vermeye hazırlanıyor. Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda İstanbul'daki hayranlarıyla bir araya gelecek olan Bonnie Tyler eski yeni tüm sevilen şarkılarını muhteşem sesiyle bir kez daha seslendirecek. Sen de Bonnie Tyler'ın konserlerine katılmak ve şarkılarını onunla birlikte söylemek istiyorsan Bonnie Tyler biletlerini StubHub'ten kolayca satın al!

 

 

 


Nerede

  • Tümü
  • İsviçre
  • Şili
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Yaklaşan uluslararası etkinlikler

Autobahnkreisel Betzholz, Hinwil, İsviçre
JOHN FOGERTY + CHEAP TRICK + BONNIE TYLER + DEEP PURPLE + DIE FANTASTISCHEN VIER + GOTTHARD
Henüz mevcut değil
Henüz mevcut değil
Autobahnkreisel Betzholz, Hinwil, İsviçre
JOHN FOGERTY + CHEAP TRICK + BONNIE TYLER + BLACK STAR RIDERS + DANKO JONES + TONI VESCOLI&CO
Henüz mevcut değil
Henüz mevcut değil
Casino Monticello, San Francisco de Mostazal, Şili
109,67 USD itibaren 390,62 TL 36 bilet kaldı
109,67 USD itibaren 36 bilet kaldı
Biletleri gör
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.