Stadio R. Dall'Ara, Bologna, İtalya

Önemli bilgi: Eğer aldığın biletler "TESSERA DEL TIFOSO: NECESSARIA" ("Taraftar Kartı: GEREKLİ") uyarısını bildiriyorsa, ilgili İtalyan taraftar kartını çıkarmalısın. Daha fazla bilgi için: İtalyan futbolu. Tüm Juventus "Tessera del Tifoso"larının maçtan en geç 72 saat önce müşteri hizmetlerine gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde bilet gönderilemeyecek ve hiçbir para iadesi gerçekleştirilmeyecektir.

Bilgi
Data e ora da confermare
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Bologna diğer etkinlikleri


Bologna - Juventus

Serie A yeni bir sezonda daha tüm futbol-severlere İtalya’nın en güzel maçlarını sergilemeye devam ediyor. Sen de Stadio R. Dall'Ara adresinde ve 28/05/2017 tarihinde gerçekleşecek Bologna - Juventus biletlerinden istediğini derhal satın al ve Avrupa’nın en önemli liglerinden biri olan Serie A’daki en önemli futbolcuları canlı izleme şansına kavuş. Ligin sonunda şampiyon olmak isteyen bu iki önemli ekibin mücadelesini sakın kaçırma, en güzel maçları StubHub güvencesiyle izle.

Bologna - Juventus

Stadio R. Dall'Ara

  • Bologna
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.