Bob Dylan
Bob Dylan hayranlarına harika bir haberimiz var! Sevdiğin sanatçının dünyanın her yerindeki konserleri için biletlerini StubHub'ten kolayca satın alabilirsin! Rock ve folk rock müziğin en büyük isimlerinden birini sen de canlı izlemek istiyorsan biletlerin burada!

24 Mayıs 1941'de ABD'de doğan ünlü sanatçı müzik dünyasındaki macerasına 1963 yılında başladı. Sanatçının şarkıların başlıca konularını savaşların anlamsızlığı, Tanrı, seks, aşk, adaletsizlik gibi toplumsal konular oluşturur. Gitarı ve armonikasından başka bir şeye ihtiyacı olmadığına inanmasının folk müziği seçmesinde önemli etkileri olmuştur. Bugün tüm dünyada milyonlarca hayranı olan Bob Dylan sıradışılığı, sadece içinden geldiği gibi davranması zaman zaman eleştirilere hedef olmasına da neden olmuştur.

Konser veya festival biletleri tükendi diye üzülme, burada senin için mutlaka bir biletimiz bulunuyor. Festival biletleri, konser biletleri, en sevdiğin sanatçılarla tanışma fırsatı StubHub'te. Artık sevdiğin sanatçıların müzik biletlerini kaçırmak için hiçbir sebebin yok. Sayfamıza gözat, sanatçını seç, biletlerini bul ve eğlence başlasın!

Nerede

  • Tümü
Henüz Bob Dylan için programlanmış bir etkinlik bulunmamaktadır.
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.