Vodafone Park, İstanbul, Türkiye Grup veya şirket?

X

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Passolig taraftar kartı.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Beşiktaş diğer etkinlikleri


Beşiktaş - Osmanlıspor

Tüm taraftarların gözü bu maça çevrildi! Beşiktaş'ın, zorlu lig mücadelesinde sonuna kadar yanında olacak taraftarlardan bir tanesiysen StubHub'a hoşgeldin! Geçen sezonun Süper Lig birincisi Beşiktaş bu yıl da zafere ulaşmaya kararlı! Avrupa'da verdiği müthiş mücadelede ülkemizi başarıyla temsil eden Kara Kartal istediği sonuca ulaşamasa da futbol adına önemli başarılara imza attı. Bu sene Beşiktaş'ın yılı olabilir, beklenen zafer bu yıl gelebilir, bunun için takımın en çok senin desteğine ve tezahüratlarına ihtiyacı var. Kara Kartal'ı asla yalnız bırakmam diyorsan Beşiktaş - Osmanlıspor biletlerini buradan garantili satın al, futbolun coşkusunu tribünlerden yaşa! Vodafone Park tribünlerinde Beşiktaş aşkının buluşturduğu binlerce taraftarla omuz omuza unutulmaz bir futbol mücadelesine canlı tanıklık et! Tüm Beşiktaş maç biletleri için StubHub'a güvenebilirsin! Futbolun en iyi, stadyumdan izlendiğini iyi bilenlerdensen bu fırsatı kaçırma, en garantili biletleri tek bir tıkla satın al ya da fazla biletini güvenle satışa sun!

KAPAT

Aradığın fiyatı bulamıyor musun?

Bize istediğin bilet türü hakkında daha fazla bilgi ver ve böylece senin ölçütlerinle eşleşen bilet bulduğumuzda seni bilgilendirelim.

Beni bilgilendir!

Beşiktaş - Osmanlıspor

Vodafone Park

  • İstanbul
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.