Vodafone Park, İstanbul, Türkiye Grup veya şirket?

X

Konuk taraftarlar "Away-Misafir" bölümünde oturmalıdırlar. StubHub, kulüp tarafından konuk taraftarların diğer bölümlere alınmaması durumunda hiç bir sorumluluk kabul etmeyecektir.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Şampiyonlar Ligi Grup Maçları diğer etkinlikleri


Beşiktaş - Monaco

Şampiyonlar Ligi Grup Maçları biletleri StubHub'da garantili! Heyecan dolu muhteşem bir Şampiyonlar Ligi maçı daha seni bekliyor! Futbol tutkunlarını merakla beklediği Şampiyonlar Ligi 2017/18 sezonu tüm coşkusuyla başladı! Beşiktaş - Monaco tadına doyulmayacak bir futbol karşılaşması için Vodafone Park sahalarında olacak. Peki sen nerede olacaksın? Takımına desteğini tamamen göstermek için en iyi yol ma biletini 100% garantili satın almak! Beşiktaş - Monaco biletlerini StubHub garantisiyle tek bir tıkla satın al maçın her anını canlı izle!

Devlerin liginde her karşılaşma final tadında yaşanıyor! Şampiyonlar Ligi 2016/17 sezonunun şampiyonu muhteşem bir performans gösteren Real Madrid olmuştu. Yeni sezonda senin favorin hangisi? StubHub ekibi olarak takımını sahalarda yalnız bırakmak istemediğini çok iyi biliyoruz bu yüzden en iyi Beşiktaş - Monaco biletlerini senin için biraraya getirdik! Bu fırsatı kaçırma, Beşiktaş - Monaco biletlerini tükenmeden al maç keyfini doyasıya yaşa!

KAPAT

Aradığın fiyatı bulamıyor musun?

Bize istediğin bilet türü hakkında daha fazla bilgi ver ve böylece senin ölçütlerinle eşleşen bilet bulduğumuzda seni bilgilendirelim.

Beni bilgilendir!

Beşiktaş - Monaco

Vodafone Park

  • İstanbul
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.