Vodafone Park, İstanbul, Türkiye Grup veya şirket?

X

Konuk taraftarlar "Away-Misafir" bölümünde oturmalıdırlar. StubHub, kulüp tarafından konuk taraftarların diğer bölümlere alınmaması durumunda hiç bir sorumluluk kabul etmeyecektir.

X

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Passolig taraftar kartı.

Bilgi
Bu karşılaşmanın tarih ve saati henüz kesinleşmemiştir. | Date and time to be confirmed.
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Beşiktaş diğer etkinlikleri


Beşiktaş - Genk

Beşiktaş tüm biletleri için en doğru adres StubHub! Beşiktaş - Genk maçını Vodafone Park stadında binlerce taraftarla birlikte canlı izlemek istiyorsan StubHub tam sana göre! Avrupa Ligi 2018 finalinde Olympique Marseille ile Atletico Madrid'in nefes kesen mücadelesini izlemiştik. 2-0 biten maçta kupayı kaldıran takım İspanyol ekip Atletico Madrid olmuştu. Avrupa Ligi 2019 finali için heyecanlı bekleyiş sürerken hala tadını çıkarabileceğimiz birçok maç seni bekliyor. Beşiktaş - Genk bilet alım satımı için StubHub'a güvenebilirsin!

KAPAT

Aradığın fiyatı bulamıyor musun?

Bize istediğin bilet türü hakkında daha fazla bilgi ver ve böylece senin ölçütlerinle eşleşen bilet bulduğumuzda seni bilgilendirelim.

Beni bilgilendir!

Beşiktaş - Genk

Vodafone Park

  • İstanbul
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.