Vodafone Park, İstanbul, Türkiye Grup veya şirket?

X

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Passolig taraftar kartı.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Beşiktaş diğer etkinlikleri


Beşiktaş - Bursaspor

Yeni sezonda Beşiktaş fırtına gibi esmeye devam ediyor! Türkiye'nin en köklü spor kulüplerinden olan BJK geçen sezon şampiyon olduğu Süper Lig'de istikrarını sürdürmeye kararlı! Kara Kartal Avrupa macerasında taraftarlarına nefes kesici maçlar izlettikten sonra Türkiye'de de çok başarılı maçlara imza attı, bu yıl gözler yine şampiyonlukta! Takımını bu zorlu yolda sonuna kadar desteklemeye var mısın? StubHub ekibi olarak dilediğin biletleri garantili olarak sana ulaştırmaya hazır olduğumuzu bilmelisin. Hemen Beşiktaş - Bursaspor maçı biletini satın al ve Vodafone Park tribünlerindeki yerini garantile! Binlerce taraftarın tek yürek olup takımına verdiği desteğe sen de katıl! Hem unutulmaz bir maç izle, hem de Beşiktaş zafere giden yolda ilerlerken takımınla birlikte yürü. Siyah beyazlı ekip şimdiye kadar kazandığı 15 Süper Lig şampiyonluğuna bir yenisini eklemek ve rakipleriyle arasındaki kupa farkını kapatmak için var gücüyle çalışıyor. Senin desteğinle bu bir hayal değil, gerçeğin tam kendisi olabilir. Beşiktaş biletlerini güvenle buradan satın al!

KAPAT

Aradığın fiyatı bulamıyor musun?

Bize istediğin bilet türü hakkında daha fazla bilgi ver ve böylece senin ölçütlerinle eşleşen bilet bulduğumuzda seni bilgilendirelim.

Beni bilgilendir!

Beşiktaş - Bursaspor

Vodafone Park

  • İstanbul
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.