Vodafone Arena, İstanbul, Türkiye

Beşiktaş - Adanaspor

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Passolig taraftar kartı.

Tüm taraftarların gözü bu maça çevrildi! Beşiktaş'ın, zorlu lig mücadelesinde sonuna kadar yanında olacak taraftarlardan bir tanesiysen Ticketbis'e hoşgeldin! Geçen sezonun Süper Lig birincisi Beşiktaş bu yıl da zafere ulaşmaya kararlı! Avrupa'da verdiği müthiş mücadelede ülkemizi başarıyla temsil eden kara kartal istediği sonuca ulaşamasa da futbol adına önemli başarılara imza attı. Bu sene Beşiktaş'ın yılı olabilir, beklenen zafer bu yıl gelebilir, bunun için takımın en çok senin desteğine ve tezahüratlarına ihtiyacı var. Kara Kartal'ı asla yalnız bırakmam diyorsan Beşiktaş - Adanaspor biletlerini buradan garantili satın al, futbolun coşkusunu tribünlerden yaşa! Vodafone Arena tribünlerinde Beşiktaş aşkının buluşturduğu binlerce taraftarla omuz omuza unutulmaz bir futbol mücadelesine canlı tanıklık et! Tüm Beşiktaş maç biletleri için Ticketbis'e güvenebilirsin! Futbolun en iyi, stadyumdan izlendiğini iyi bilenlerdensen bu fırsatı kaçırma, en garantili biletleri tek bir tıkla satın al ya da fazla biletini güvenle satışa sun!


Bilgi
Bu karşılaşmanın tarihi ve saati henüz kesinleşmemiştir.
Bu karşılaşma için passolig gereklidir. | Passolig necessary

Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

Ticketbis, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Beşiktaş diğer etkinlikleri

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.