Baku Olympic Stadium, Bakú, Azerbaycan Grup veya şirket?

X

Önemli: Eğer satın almak istediğiniz biletler e-bilet ise, geçerli bir e-posta adresi girmeniz gerekmektedir. Lütfen bu e-posta adresinin size biletleri göndermek için kullanılacağını unutmayın. Ayrıca, stadyuma giriş yapabilmek için Bluetooth bağlantısı olan bir akıllı telefona da ihtiyacınız olacaktır.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Europa League Final diğer etkinlikleri


Avrupa Ligi Finali 2019

Europa League Final için tüm biletlerini sayfamızdan tek bir tıkla alabileceğin gibi Avrupa Ligi Finali 2019 bilet alım satımı için de bize güvenebilirsin. 2019 Avrupa Ligi maçları için tribünlerde yerini al ve maç keyfini doyasıya yaşa. Bu yıl yine büyük çekişmeyelere sahne olacak Avrupa Ligi'nde birçok unutulmaz maç oynayacak. Avrupa Ligi Finali 2019 maçı bunların arasında en heyecan verici olanlardan bir tanesi. Bu efsane karşılaşmayı kaçırmak istemiyorsan Avrupa Ligi Finali 2019 Avrupa Ligi maçı biletini şimdi satın al!

KAPAT

Aradığın fiyatı bulamıyor musun?

Bize istediğin bilet türü hakkında daha fazla bilgi ver ve böylece senin ölçütlerinle eşleşen bilet bulduğumuzda seni bilgilendirelim.

Beni bilgilendir!

Avrupa Ligi Finali 2019

Baku Olympic Stadium

  • Bakú
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.