Friends Arena, Stockholm, İsveç

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Avrupa Ligi diğer etkinlikleri


Avrupa Ligi Finali 2017

Zorlu bir yılın daha sonunda unutulmayacak bir karşılaşma daha bizleri bekliyor. Avrupa’nın kulüpler bazındaki en önemli ikinci kupası olan Avrupa Ligi, bu yarışın sonuna kadar gelme başarısı gösteren iki takım tarafından oynanacak olan karşılaşma sonrasında sona erecek. 50000 kişi kapasiteli Stockholm Friends Arena’da, 24 Mayıs tarihinde gerçekleşecek bu çok önemli maçtaki koltuğunu garantiye almak istiyorsan daha fazla bekleme! Sen de bir an önce 2017 Avrupa Ligi Finali biletlerini StubHub üzerinden satın al. 

1971 yılından beri gerçekleşen bu turnuva 2009 – 2010 sezonundan beri Avrupa Kupası ismiyle gerçekleştirilmektedir. Kupa bugüne kadar 27 farklı takım tarafından kazanılmıştır ve bu takımlardan 12’si bu kupayı birden fazla kez kazanma başarısı göstermiştir. Kupayı en çok kazanan ekip ise, İspanya’nın önemli ekipleri arasında yer alan Sevilla’dır. Sevilla kazandığı bu 5 kupayı son on yılda kazanarak ilginç bir istatistiğe imza atmıştır.

Sence bu yıl hangi takım kupaya daha yakın gibi gözüküyor? Ülkemizi temsil eden ekiplerin de bulunduğu bu zorlu turnuvanın finalini görmek için yalnızca bir tuşa basman yetecek. StubHub üzerinden dilediğin Avrupa Ligi Finali maç biletlerini garantili olarak sen de al.

Avrupa Kupası Finali maçına çıkabilmek için öncelikle ilk ön eleme turunda doksan altı takım mücadele eder ve daha sonra yeni takımların da eklenmesiyle ikinci ön eleme ve üçüncü ön eleme turları oynanır. Play-off aşamasından sonra gruplar başlar ve en iyi otuz iki takım Son 32 Turu’nda mücadele eder ve sonrasında Çeyrek Final ve Yarı Final karşılaşmalarından sonra yalnızca iki takım 2017 Avrupa Kupası Final maçını oynamaya hak kazanacaktır. 

Bu uzun serüvenin ardından büyük finali oynamaya hak kazanacak iki takım arasında gerçekleşecek bu büyük mücadele sonrasında sence hangi takım zafere ulaşacak. Bu sorunun cevabını almanın en zevkli yolu tabii ki de Stockholm’da Avrupa Ligi Final maçını izlemekten geçiyor. Sen de StubHub üzerinden Avrupa Ligi Finali biletini derhal satın al ve unutamayacağın bir atmosferi en yakından yaşa.

Avrupa Ligi Finali 2017

Friends Arena

  • Stockholm
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.