Avrupa Ligi 2019 yılında da futbolseverleri stadyumlara çekecek

Her yıl düzenlenen Avrupa Ligi ilk olarak 1971 yılında düzenlenilmeye başlandı. Gruplarda 48 takım arasında yapılan bu turnuva Şampiyonlar Ligi'nden sonra Avrupa'nın en önemli ikinci kupası olarak kabul edilir ve bu nedenle ligin ismi Kupa 2 olarak da anılmaktadır. Avrupa'nın çok değerli kulüplerinin mücadele ettiği bu önemli turnuvadaki maçları sen de kaçırma, Avrupa büyüklerinin maçları için Avrupa Ligi biletlerini StubHub üzerinden garantili olarak satın al.

Avrupa Ligi bu sezonda da birbirinden heyecanlı karşılaşmalarla devam ediyor! Avrupa'nın en dişli takımlarının kıyasıya mücadelesini canlı izlemek ve bu heyecana ortak olmak istiyorsan Avrupa Ligi maç biletlerini StubHub'dan güvenle satın al! Bu yıl Beşiktaş, Akhisarspor ve Fenerbahçe'nin gruplarda mücade ettiği bu önemli futbol turnuvası maçlarını canlı izlemeye ne dersin? Hem Türk takımlarını, hem de Avrupa'nın hatırı sayılır kulüplerini birbirinden güzel stadyumlarda ve en ateşli taraftarlarının arasında izlemek için sen de bir an önce Avrupa Ligi biletlerini satın al.

Avrupa Ligi'nin en başarılı takımları

Turnuvanın Şampiyonlar Ligi seviyesine erişebilmesi için 2009 yılında köklü değişikliklere gidildi ve turnuvanın adı Avrupa Ligi olarak değiştirildi. Kupanın ilk galipleri Tottenham Hotspur ve 2009'da gidilen isim değişikliğinden sonra ise La Liga'nın en büyük takımlarından biri olan Atletico Madrid olmuştur. Avrupa Ligi'nin en başarılı takımları 3'er şampiyonlukla Inter, Juventus, Liverpool ve 5 şampiyonlukla Sevilla'dır. Ayrıca Türkiye'den bu kupayı bu müzeye götürme başarısı gösteren tek ekip Galatasaray olmuştur. 2000 yılında Arsenal'e karşı penaltılarla kazandığı bu tarihi maç hala hafızalardaki yerini korumaktadır. Sen de Avrupa Ligi biletlerini derhal satın al ve birbirinden çekişmeli maçlardaki yerini garantile.

Bu sezonu kim şampiyon bitirecek dersin? Şampiyonlar Ligi'nden elenerek yoluna bu kupada devam eden dev takımlar ve sezon başında direkt olarak bu kupada yarışmaya başlayan diğer büyük ekipler arasındaki mücadele nefes kesmeye devam ediyor. Kıtanın en önemli ekiplerinden bazılarının ve çok önemli oyuncularının yer aldığı Avrupa Ligi biletlerini StubHub üzerinden garantili olarak satın al ve bu önemli maçları televizyon başında değil, canlı olarak izle.

Avrupa Ligi maçlarını StubHub ayrıcalığıyla izle

Avrupa Ligi'nin kökeni olan Fuar Şehirleri Kupası geleneğinin devamı olarak, her şehirden yalnızca bir takımın katılması kuralı 1975 yılına kadar devam etmişti ve bu kural Liverpool ile birlikte kupaya katılma hakkı olan Everton'un isteğiyle kaldırıldı. İsimleri saymakla bitmeyecek Avrupa'nın çok büyük takımlarının muhteşem futbol mücadelesini tribünlerden izlemek ve favori takımlarına desteğini göstermek istiyorsan Avrupa Ligi biletlerini StubHub'ten garantili bir şekilde satın alabilirsin. Avrupa Ligi maç biletlerini bir an önce satın al ve en heyecanlı maçlarda stadyumdaki yerini almanın ayrıcalığını yaşa.


Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.