Detaylı Ara
Play-Off Karşılaşmaları


Avrupa Futbol Şampiyonası 2020 yılında yine tüm futbolseverleri bir araya getirecek

Dünyanın en büyük futbol şölenlerinden birine hazır mısın? Bu yıl on altıncısı düzenlenecek olan Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı tüm futbolseverleri sarmış durumda. Bu çok önemli turnuva, hiç şüphesiz birbirinden çekişmeli müsabakalarla taraftarları coşturacak. Sen de bu heyecanın bir parçası olmak istiyorsan Avrupa Futbol Şampiyonası 2020 biletleri garantili olarak StubHub'da senin olmayı bekliyor ya da elinde fazla biletin varsa yine StubHub üzerinden bu biletlerini tamamen ücretsiz olarak satışa sunabilirsin.

Sence Avrupa Futbol Şampiyonası 2020 nasıl bir sonuçla bitecek? Son şampiyon Portekiz, son dönemlerdeki etkili futboluyla öne çıkan İspanya ya da finale ev sahipliği yapacak İngiltere her ne kadar kağıt üzerinde favoriler arasında gösterilseler de topun yuvarlak olduğunu kesinlikle unutmamak gerek. Senin favori takımın hangisi? En heyecanlı maçlar için Avrupa Futbol Şampiyonası biletlerin burada.

Avrupa Futbol Şampiyonası her zaman en gözde futbol turnuvalarından biri

1960 yılında ilk kez oynanan Avrupa Futbol Şampiyonası Sovyetler Birliği’nin şampiyonluğu ile sonuçlanmıştı. Bu ve bundan sonraki dört Avrupa Şampiyonası daha dörder takım arasında oynanmıştı. 1980, 1988 ve 1992 yıllarında 8 takım ile oynanan turnuva, daha sonraki yıllarda 16 takım arasında kıyasıya mücadelelere yer vermişti. 2016 yılından beri 24 takım arasında oynanacak olan turnuva, seyircilere bu tutkuyu daha fazla yaşama imkânı tanıyor olacak. Dilediğin maçları ve StubHub garantisiyle Avrupa Futbol Şampiyonası 2020 bilet fiyatlarından kendine uygun olanı seçip, sahip olabilirsin.

1960 yılından beri düzenlenen bu turnuvayı bugüne kadar on ülke kazandı. Bu sıralamanın en üstünde üçer şampiyonlukla İspanya ve Almanya yer alırken, bu takımları iki şampiyonlukla Fransa izliyor. Yalnızca birer kez bu kupayı müzesine taşımayı başaran ülkeler ise Sovyetler Birliği, İtalya, Çek Cumhuriyeti, Portekiz, Hollanda, Danimarka ve Yunanistan'dır. Tarihi boyunca dört kez bu turnuvada yer almayı başaran Türkiye Milli Takımı en büyük başarısını çok iyi bir performans göstermiş olduğu Futbol Avrupa Şampiyonası 2008'de yaşamıştı. Bu turnuvada yarı final oynamayı başaran milliler Almanya karşısında her ne kadar başarılı bir oyun oynamış olsalar da 3-2 yenilerek, finale kalmayı başaramamıştı. Takımın ister Türkiye olsun, isterse diğer futbol efsanelerinden biri olsun, Avrupa Futbol Şampiyonası maçlarını yerinde izlemek için ${brand_name}'a güvenmeye devam et.

Avrupa Futbol Şampiyonası 2020 biletlerin parmaklarını ucunda

Dünyanın en çok ilgi çeken futbol turnuvalarından biri olan Avrupa Futbol Şampiyonası, dünyanın en yetenekli yıldızlarından birçoğunu da izleme şansını bizlere sunuyor. Tarihi boyunca destan yazmış birbirinden güçlü takımlar, en yetenekli oyuncularıyla bu kupaya uzanmak için tüm varlığını ortaya koyuyor olacak. Sen de bir futbol tutkunuysan, bu coşkuyu yerinde yaşamalısın. Avrupa Futbol Şampiyonası 2020 maç biletlerine sen de StubHub üzerinden tek bir tıkla ulaş ve geri sayıma başla.

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.