Atiker Konyaspor

Sen de Yeşil-Beyazlı ekibe gönül veriyorsan ve takımını tribünden takip etmek ve desteklemek istiyorsan, en doğru adrestesin. Konyaspor maç biletini StubHub güvencesiyle yalnızca bir tıkla satın alabilirsin. Aynı zamanda elindeki değerlendiremeyeceğin biletlerini de StubHub üzerinde tamamen ücretsiz bir yolla satışa sunman da mümkün.

1922 Haziran ayında Konya Gençlerbirliği adıyla kurulan ekip daha sonra 1965 yılında Çimentospor ve Meramspor ile birleşerek, daha önceden Konyaspor olarak değiştirdiği ismi ile birlikte 2. Futbol Ligi’ne katılmıştır. Bu tarihten itibaren şu anki isimleriyle üç sezon 2. Lig’de, otuz üç sezon 1. Lig ve on altı sezon ise Süper Lig’de mücadele etmişlerdir. 2013 yılından bu yana ise düşmeden mücadelesini Süper Lig’de sürdüren Konyaspor geçen sene ligdeki çıkışıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.  İki kez de 1. Lig şampiyonu olmayı başaran Anadolu Kartalı bu sezon senin desteğine çok ihtiyacı olacak. Sen de sevdiğin takımın yanında olmak için Konyaspor bilet fiyatları arasından dilediğin seçimi yap ve Konyaspor maç biletini StubHub üzerinden bir tıkla satın al.

Teknik direktörlüğünü eski yıldız futbolcu ve Fenerbahçe’nin eski teknik direktörü Aykut Kocaman’ın yaptığı güçlü takımın kadrosunda ise Ömer Ali Şahiner, Riad Bajic, Jagos Vukovic, Alban Meha, Ioan Hora, Ali Çamdalı gibi önemli isimler bulunmakta. Sen de şehrinin takımına destek ver, derhal Konyaspor biletlerini satın al ve maçlardaki yerini bu çok güzel Konya Büyükşehir Stadyumu’nda al.


Nerede

  • Tümü
Henüz Atiker Konyaspor için programlanmış bir etkinlik bulunmamaktadır.
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.