KüçükÇiftlik Park, İstanbul, Türkiye

Apocalyptica İstanbul

Doksanlı yıllarda çok meşhur olan Finli grup Apocalytica Türkiye’ye geliyor. İstanbul’daki hayranlarıyla buluşacak olan Apocalytica konser biletlerini derhal StubHub güvencesiyle satın al. Bu yıldız çellocuların 8 Nisan tarihinde İstanbul KüçükÇiftlik Park’taki şovunu canlı izleme fırsatını kaçırma. 

1993 yılında Helsinki’de kurulan grup, Eicca Toppinen, Paavo Lotjonen, Perttu Kivilaakso, Mikko Siren ve Franky Perez gibi isimlerden oluşmaktadır. Neoklasik metal ya da çello metal olarak adlandırabileceğimiz bir türde müzik yapan grup bugüne kadar dört milyondan fazla sayıda albüm satma başarısı göstermiştir. Özellikle Metallica, Faith No More, Sepultra ve Pantera şarkılarının cover’larıyla adlarından söz ettiren grup günümüze kadar sekiz albüm piyasaya sürmüştür. 

2015 yılında çıkardıkları Shadowmaker adlı son albümlerinden ve diğer albümlerinden birçok unutulmaz şarkının çalınıp, söyleneceği bu konserdeki yerini sen de mutlaka almalısın. Daha önceleri de ülkemizde birçok konser veren Apocalyptica’nın bu son konserinde sen de mutlaka bulunmalısın. Apocalytica biletlerini bir an önce sen de StubHub üzerinden satın al ve bu muhteşem konserde bulunmak için geri sayıma başla.


Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

StubHub, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Apocalyptica diğer etkinlikleri

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.