Abdi İpekçi Arena, İstanbul, Türkiye

Anadolu Efes - Darüşşafaka Doğuş

Turkish Airlines Euroleague tüm heyecanıyla devam ediyor. Avrupa basketbolunun en önemli turnuvalarından biri olan bu turnuvada 19. hafta da tüm heyecanıyla sürecek gibi gözükmekte. 25 Ocak tarihinde, Abdi İpekçi Arena ilk sekize girmeye çalışan iki temsilcimizin kıyasıya mücadelesine sahne olacak. Anadolu Efes Darüşşafaka Doğuş’u evinde ağırlayacak. Ticketbis garantisiyle bir an önce sen de Anadolu Efes Darüşşafaka Doğuş biletlerini satın al ve bu çok önemli maçtaki yerini garantile.

Kadrosunda büyük bir yenilemeyle çok iyi bir sezon geçiren Darüşşafaka Doğuş deneyimli koç David Blatt ile Euroleague’te iyi bir sonuç almak istiyor. Will Clyburn, Brad Wanamaker, Scottie Wilbekin, James Anderson, Adrien Moerman gibi oyuncularıyla fark yaratan Daçka sence bu karşılaşmada Anadolu Efes karşısında nasıl bir sonuç alacak? Sen de sıkı bir basketbol takipçisiysen ve yüksek adrenalin hoşuna gidiyorsa daha fazla vakit kaybetme! Bir an önce Anadolu Efes Darüşşafaka Doğuş maç biletlerini satın al ve bir sonraki tur için avantaj yakalayacak ekibin hangisi olacağını yerinde takip et.

Diğer yanda koç Velimir Perasovic ile Türkiye Basketbol Ligi ve Euroleague’te tüm iddiasını sürdüren Anadolu Efes, bu maçı da kazanarak Euroleague’te şansını arttırmak istiyor. Kadrosunda Derrick Brown, Thomas Heurtel, Bryant Dunston, Tyler Honeycutt, Cedi Osman gibi oyunun yönünü değiştirebilecek oyunculara sahip olan Anadolu Efes’in galibiyet parolasıyla çıkacağı bu maçta sen de tribündeki yerini garantile. Anadolu Efes Darüşşafaka Doğuş biletlerini Ticketbis üzerinden tek bir tıkla satın alabilirsin.

 


Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

Ticketbis, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Euroleague Basketbol diğer etkinlikleri

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.