Art-zavod Platforma, Kiev, Ukrayna Grup veya şirket?

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Alt-J diğer etkinlikleri

  • Brighton Centre, Brighton, Birleşik Krallık
  • Dreamland Margate, Margate, Birleşik Krallık
  • O2 Academy Bournemouth, Bournemouth, Birleşik Krallık
  • Grand Pier Somerset, Weston-super-Mare, Birleşik Krallık

Alt-J Kiev

Indie müzik severlere çok güzel bir haberimiz var. İngiltere’nin en meşhur indie rock, indie pop ve art rock türlerinde müzik yapan yeni nesil gruplarından biri olan Alt-J Türkiye konserlerini henüz açıklamamış olsa da yine bize çok yakın bir şehir olan Kiev’e geliyor. Sen de kendini bu grubun hayranlarından biri olarak adlandırıyorsan ya da kaliteli müzik sever biri olarak değerlendiriyorsan bu fırsatı kaçırma. Alt-J Kiev biletlerini hemen StubHub güvencesiyle satın al ve 28 Ağustos’ta Ukrayna’yı ayağı kaldıracak olan bu konserdeki yerini garantile.

İngiltere, Leeds’te 2007 yılında doğan grup gitarda Gwil Sainsbury, gitar ve vokallerde Joe Newman, davulda Thom Green ve klavyede Gus Unger-Hamilton’dan kurulmuştu. 2012 yılı mayıs ayında ilk çıkardıkları albümleri “An Awesome Way” ile dikkatleri üzerine çeken grup, aynı zamanda Merkür Ödülü’nü de almıştı. Gwil Sainsbury’nin grubu bırakmasının ardında turnelerde gruba Cameron Knight katılmaya başlamıştır. Sen de bu başarılı grubun bu konserinde yerini almak istersen derhal Alt J Kiev biletlerini satın al.

2012 yılında “An Awesome Wave”, 2014 yılında “This is All Yours” ve haziran ayında çıkaracaklarını açıkladıkları “Relaxer” ile toplamda üç adet albümü bulunan İngiliz topluluk artık çok yakınına geliyor. Bu fırsatı kaçırma. Alt-J Kiev biletlerini StubHub garantisiyle satın al.

KAPAT

Aradığın fiyatı bulamıyor musun?

Bize istediğin bilet türü hakkında daha fazla bilgi ver ve böylece senin ölçütlerinle eşleşen bilet bulduğumuzda seni bilgilendirelim.

Beni bilgilendir!

Alt-J Kiev

Art-zavod Platforma

  • Kiev
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.