Alt-J

Alt-J biletleri Ticketbis garantisiyle senin!

2007 yılında kurulan İngiliz indie rock grubu Alt-J 2015'te de konserlerine ara vermiyor. 2014'te yayınladıkları son albümleri This Is All Yours albümüyle bir kez daha hayranlarından tam puan alan grup şimdi hem bu albümden hem de efsane An Awesome Wave albümünden en sevilen hitleri canlı söylemek için yola çıkıyor. Artık Ticketbis güvencesiyle Alt-J konser biletlerini kolayca satın alabilir, grubun tüm dünyadaki konserlerinden istediğine katılabilirsin. 

Alt-J'nin Türkiyede'ki hayranlarına da harika bir haberi var. 31 Mayıs'ta KüçükÇiftlik Park'ta Mew'in de katılımıyla muhteşem bir festival Alt-J hayranlarını bekliyor. Alt-J'in İstanbul'da vereceği bu konseri tüm indie rock sevenler dört gözle bekliyor. Büyük konsere sayılı günler kalmışken biletler de hızla tükeniyor. 

2007'de Gwil Sainsbury, Joe Newman, Gus Unger-Hamilton ve Thom Green tarafından kurulan grupta günümüzde Thom Green bulunmuyor. 3 yetenekli İngiliz gencin müzik dünyasındaki başarısı ise her geçen gün artıyor. Üniversitede tanışıp Alt-J'yi kuran bu gençler ilk uluslararası başarısını 2012 yılında oiyasaya sürdüğü An Awesome Wave albümüyle elde etti. Bu albümle aynı yıl Mercury Ödülü de kazandı. Bu albümün en öne çıkan parçaları Tesselate, Matilda ve Breezeblocks oldu. 

Macbookta alt+j tuşlarına basıldığında çıkan delta işareti grubun da sembolü. 'değişim', 'farklılık' anlamlarına gelen bu semböl, İngiliz indie rock grubunu son derece iyi simgeliyor. Alt-J'nin son albümü This Is All Yours albümü En İyi Alternatif Albüm Ödülü için 57. Grammy'ye aday gösterilmesi de bunun bir kanıtı.

Alt-J bilet alım satımı için Ticketbis'e güvenebilirsin.


Nerede

  • Tümü
  • Fransa
  • İspanya
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Yaklaşan uluslararası etkinlikler

La Caja Magica, Madrid, İspanya
Los abonos son válidos para los días 6, 7 y 8 de julio | Los menores de 16 años deben ir acompañados de padre, madre o tutor legal.
175,73 USD itibaren 659,83 TL +100 bilet kaldı
175,73 USD itibaren +100 bilet kaldı
Biletleri gör
La Caja Magica, Madrid, İspanya
133,01 USD itibaren 499,44 TL 94 bilet kaldı
133,01 USD itibaren 94 bilet kaldı
Biletleri gör
Hippodrome de Longchamp, Paris, Fransa
RED HOT CHILI PEPPERS, THE WEEKND, IMAGINE DRAGONS, LANA DEL REY, DJ SNAKE, NEKFEU, LONDON GRAMMAR, ALT-J, PIXIES , LIAM GALLAGHER, IAM, EDITORS, LA FEMME, SKEPTA, LP, KALEORIVAL SONS, CRYSTAL FIGHTER
244,12 USD itibaren 916,62 TL 60 bilet kaldı
244,12 USD itibaren 60 bilet kaldı
Biletleri gör
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.