Al Di Meola

Dünyaca ünlü, efsane gitarist Al Di Meola konser biletleri için en doğru adres StubHub’tesin. Sen de gitar müziğinden hoşlanıyorsan, bu etkinlikler tam da sana göre. Caz, latin caz ve dünya müziği gitaristi Al Di Meola biletlerin burada seni bekliyor.

Asıl ismi Al Laurance Dimeola olan ünlü gitarist 22 Temmuz 1954 New Jersey doğumludur. 1971 yılında Boston’da Berklee College of Music’te okumaya başlayan Di Meola, 1974 yılında ise Chick Corea’nın grubuna katılmıştır. Daha sonraları solo kariyerine de başlayan gitarist 1976 senesinde ilk stüdyo albümünü yayınlamıştır. Şu ana kadar 24 albümü bulunan sanatçının aynı zamanda Paco de Lucia, John McLaughlin, Stanley Clarke, Jean-Luc Ponty, Leonid Agutin, Andrea Parodi, Eddie Gomez, Billy Drummund, Yutaka Kobayashi ve Eszter Horgas gibi çok büyük isimlerle de çalışmaları olmuştur. Al Di Meola biletlerini sen de al ve gitarın en büyük yaşayan efsanelerinden birini canlı izleme şansını yakala.

Aynı zamanda 15 Kasım’da Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nde bir konser verecek olan Al Di Meola bu eşsiz konserini sakın kaçırma! Daha önce ülkemizde pek çok konser veren müzisyen yeniden unutulmaz bir gösteri için hazırlanıyor. Al Di Meola konser biletlerini sen de StubHub güvencesiyle satın al.


Nerede

  • Tümü
Henüz Al Di Meola için programlanmış bir etkinlik bulunmamaktadır.
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.