Adele

Beklenen tarih yaklaşıyor! Yeni single’ı Hello’nun videosu bir günde 27.7 milyon kişi tarafından izlenen Adele son albümü 25 ile hayranlarını yeniden sevindirmeyi başardı. Adele’in tüm sevdiğin şarkılarını canlı olarak dinlemek ve eşlik etmek istiyorsan yapacağın iş çok basit! Adele konser biletlerini tükenmeden önce StubHub güvencesiyle, sadece bir tıkla buradan satın alabilirsin.

Asıl adı “Adele Laurie Blue Adkins” olan 1988 doğumlu İngiliz şarkıcı, 2008 yılında çıkardığı 19 isimli albümü ile 7 milyondan fazla kopya ve 2011 yılında çıkardığı 21 isimli albümü ile 30 milyondan fazla kopya satmış bulunmaktadır.

Şu ana kadar 168 farklı ödüle aday olarak gösterilen ünlü şarkıcı, bunlardan 86’sını kazanmıştır. Bu ödüllerin arasında 10 Grammy ve 2013 yılında James Bond filmi için yazmış olduğu Skyfall ile kazandığı Akademi Ödülü bulunmaktadır. Aynı zamanda 21 hafta kesintisiz bir şekilde, en iyi albüm olarak ABD birinci sırasında yer alarak, daha önce The Bodyguard ile Whitney Houstan’ın elinde bulundurduğu Billboard listesi rekorunu kırmış bulunmaktadır.

Someone Like You, Rolling in the Deep, Set Fire to the Rain, Hello ve daha nice şarkılarını dinleme fırsatını Adele konserlerinden birine giderek yaşa. StubHub en iyi Adele biletlerini senin için bir araya getirdi. Unutulmaz konserlerde en iyi yerden biletini StubHub ayrıcalığıyla satın al!

 


Nerede

  • Tümü
Henüz Adele için programlanmış bir etkinlik bulunmamaktadır.
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.