2Cellos

2Cellos, Slovenyalı Luka Sulic ve Hırvat Stjepan Hauser'den oluşan pop ve rock parçalarını oda müziği ve klasik müzik tarzında yeniden yorumlayan ikilidir. Nisan 2011'de Michael Jackson'ın "Smooth Criminal" parçasına getirdikleri özgün yorumu video paylaşım sitesi Youtube'da yayınlamaları üzerine kazandıkları popülarite, Elton John tarafından bizzat 8 Haziran 2011'deki turneye davet edilmelerine kadar uzanmıştır. 2011 yılında Londra iTunes Festival'de de sahne almış olan grubu canlı izlemek isteyenler için 2Cellos biletleri şimdi Ticketbis'te.

Sevdiğiniz pop ve rock parçalarının farklı yorumlarını 'enstrümanlarıyla konuşmayı' tercih eden bu ikiliden dinlemekten keyif alıyorsanız, canlı performansları sizin için kaçırılmayacak bir fırsat. Yüz bini aşkın üyesiyle müzikseverler ile sanatçılar arasındaki mesafeyi tek tıklamaya indiren Ticketbis üzerinden 2Cellos biletleri edinmek son derece kolay. Dünya çapında etkinlikleri takip ediyor ve biletlere bir an önce ulaşmak istiyorsanız tek yapmanız gereken sevdiğiniz sanatçıların performans biletlerini size uygun bir tarihte seçmek. Şimdiye dek üç stüdyo albümü bulunan bu ikilinin teller üzerindeki sözsüz dansının titreşimlerini kalbinde hissetmek isteyen herkes Ticketbis'e!


Nerede

  • Tümü
  • Avustralya
  • Fransa
  • Hollanda
  • İtalya
  • Slovenya
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Yaklaşan uluslararası etkinlikler

Sydney Opera House Concert Hall, Sydney, Avustralya
Time TBC
144,47 USD itibaren 537,62 TL 16 bilet kaldı
144,47 USD itibaren 16 bilet kaldı
Biletleri gör
Mediolanum Forum, Assago (MI), İtalya
83,64 USD itibaren 311,25 TL +100 bilet kaldı
83,64 USD itibaren +100 bilet kaldı
Biletleri gör
Stožice Stadium (Dvorana Stožice), Ljubljana, Slovenya
Henüz mevcut değil
Henüz mevcut değil
Zenith de Paris, Paris, Fransa
Henüz mevcut değil
Henüz mevcut değil
AFAS Live, Amsterdam, Hollanda
Henüz mevcut değil
Henüz mevcut değil
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.